معرفی گروه صنعتی آکو باتری

گروه صنعتی اشجع باتری (آکو باتری) با بیش از چهار دهه سابقه درخشان در توزیع باتری؛سال 1361 فعالیت خود را بنیان نهاد و با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر داخلی و بین المللی به فعالیت خود در این زمینه ادامه داد؛به طوری که این شرکت طی سال های 1392 الی 1398به عنوان بزرگترین توزیع کننده سراسری باتری ایران معرفی گردید.

آكو باتری در سال 1396 با توجه به نیاز بازار کشور و منطقه و با تکیه بر دانش فنی نیروهای خود و مشاوران داخلی وبین المللی از کشورهای آلمان و ترکیه اقدام به ایجادکارخانه تولیدی نمود که فاز اول آن در سال 1397 به بهره برداری رسید و توانست؛مراحل آزمایشی تولیدصفحات با تکنولوژی (Expanded Metal) را با موفقیت سپری نموده و وارد فاز تولید گردد، سپس درسال 1398 این شرکت موفق به راه اندازی کلیه مراحل زنجیره تولید در 3 فاز بازیافت باتری اسقاط، صفحه سازی و مونتاژ و شارژ باتری در کارخانه گردید که این مهم به تولید انواع باتری استارتر در آمپراژها و سایزهای متنوع از 50 تا 200 آمپر ساعت با نام های تجاری تینو و کارپیل منتهی گردید.

این شرکت در ادامه روند گسترش تولید محصولات خود ، طی مطالعات و پژوهش های تیم تحقیق و توسعه، با همکاری متخصصان این عرصه از کشور های آلمان ، ترکیه و چین و بهره گیری از پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا در تابستان 1400 موفق به تولید انواع باتری های صنعتی (سیلد لید اسید) با نام تجاری یوفو شد. آزمایش های کیفی با استانداردهای روز اروپا به عنوان رهیافتی همیشگی، سرلوحه ی شرکت آکو باتری بوده که این شرکت را در زمره ی به‌روزترین آزمایشگاه های کنترل کیفیت در کشور قرار می دهد.

این شرکت طی سالهای فعالیت خود همواره با شعار "ما متعهديم" نسبت به آرمان های کیفی و خدماتی خود متعهد بوده و سعی دارد گستره ی خدمات خود را به کوتاه ترین زمان و نزدیکترین مکان ارتقاء دهد. آکو باتری در راستای تعالی سازمانی و استقرار سیستم مدیریت کیفیت، حفظ محیط زیست و کاهش آلاینده های زیست محیطی، ایمنی و بهداشت کارکنان مجموعه ، توانسته است استاندارد و الزامات مرتبط با موارد ذکر شده را در این مجموعه مستقر نماید، لذا این مجموعه دارای گواهینامه های ذیل می باشد:

  • سیستم مدیریت کیفیت  ISO9001 و IATF 16949
  • سیستم مدیریت زیست محیط ISO14001
  • سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ISO 45001
  • استاندارد HSE-MS

 

خط تولید آکوباتری

افتخارات مجموعه آکو باتری

گواهینامه های بین المللی و استانداردهای کسب شده مجموعه آکو باتری

پروانه نظام صنفی رایانه ای کشور(مجوز فعالیت)
0
سندیکا صنعت برق
1
انفورماتیک
2
گواهینامه عضویت تجهیزات پزشکی
3
سندیکای صنعت مخابرات ایران
4
گواهینامه عضویت تجهیزات پزشکی
5
تایید صلاحیت آزمایشگاه
6
IATF 16949:2016
7
HSEMS : Guidelines OGP: 1994
8
ISO 45001: 2018
9
ISO 14001: 2015
10
تست افتخار یک
11

چشم انداز

با بهره گیری از مدیریت قوی و تیمی متشکل از افراد با استعداد، خبره و توانمند، شبکه ی توزیع خود را با خدمات، کیفیت بالا و نوآوری، رشد داده و دستیابی به موقعیت ثبات در صنعت باتری در سراسر کشور و منطقه را، هر چه بیشتر تقویت خواهیم نمود. با توجه به امکان تولید قطعات مختلف باتری، این موضوع همواره در دستور کار این گروه قرار دارد. بنابراین، توسعه ساختار تولید صفحات باتری های مختلف برای این گروه بسیار مهم بوده و در سال های آینده انتظار می رود که این گروه پیشرفت بزرگی در این زمینه داشته باشد.